اطلاعات شخصي کاربران
www.esmkadeh.ir نشاني وبسايت ما از اين قرار است


وب‌سايت چطور طبق قوانين جرايم رايانه‌اي متعهد مي‌شود که اطلاعات شما کاربران عزيز را با استفاده از تمام امکانات و منابع خود محافظت نمايد و به هيچ‌عنوان اين اطلاعات را در اختيار موسسات و سازمان‌هاي ديگر به منظور تبليغات يا خدمات ديگر ارايه ندهد. همچنين کاربران وب‌سايت چطور کاملا اختيار دارند اطلاعات شخصي خود را که به هنگام ثبت‌نام در اختيار ما قرار داده‌اند پاک نمايند.همچنين از کاربران درخواست داريم حتما موارد امنيتي را رعايت نمايند و هر زمان قصد دارند در جايي ثبت‌نام کنند يا اطلاعات شخصي خود را وارد نمايند به آدرس وب‌سايت توجه کنند چرا که وب‌سايت چطور مسئوليتي در قبال لينک‌هاي خارج از چطور ندارد


چه نوع از داده‌هاي شخصي را جمع‌آوري مي‌کنيم و چرا؟
اطلاعاتي همچون دفعات بازديد، مدت زمان بازديد،‌ نسخه‌ي مرورگر و بسياري اطلاعات فني ديگر تنها به منظور بهبود خدمات استفاده خواهند شد و ارتباطي با اطلاعات شخصي فرد نخواهد داشت. اين اطلاعات نيز به هيچ عنوان به سازمان‌هاي ثالث فروخته يا ارايه نخواهد شد و تنها به عنوان بهينه‌سازي همين وب‌سايت استفاده خواهد شد.
وقتي بازديدکنندگان، نظري در وبسايت منتشر مي‌کنند، ما داده‌هايي را که در فُرم نظرات به جا مانده جمع‌آوري مي‌کنيم. ضمنا براي شناسايي هرزنامه‌ها، نشاني IP (نشاني پروتکل اينترنت) کاربران و يوزر ايجنت (رديابي وب) را نيز بررسي و جمع‌آوري مي‌کنيم.
در به اشتراک گذاشتن تصاوير در وبسايت بايد از قرار دادن تصاويري که حاوي داده‌هايي درباره‌ي موقعيت مکاني مشخص (EXIF GPS) هستند، خودداري کنيد. بازديدکنندگان مي‌توانند داده‌هاي موقعيت مکاني تصاوير را از وبسايت دريافت و استخراج کنند


کوکي‌ها
بعد از به اشتراک گذاشتن نظر در وبسايت، شما مي توانيد تصميم بگيريد که نام، نشاني ايميل و وبسايت‌تان در کوکي ذخيره بشود يا خير. در اين زمينه حق انتخاب داريد اما در صورت پذيرش ذخيره‌ي اطلاعات در کوکي، در مراجعات بعدي خود به وبسايت براي اشتراک‌گذاري نظرات، نياز به پُر کردن فرم اطلاعات نام‌برده نخواهيد داشت. ماندگاري کوکي‌ها در وبسايت به مدت ? سال است.
اگر در وبسايت داراي حساب کاربري باشيد و با آن به وب وارد بشويد، ما اقدام به تنظيم کوکي موقت براي شما مي‌کنيم تا مشخص شود که مرورگر شما پذيراي کوکي‌ها هست يا خير. اين کوکي شامل هيچ داده‌ي شخصي و خصوصي نيست و با بستن مرورگرتان متوقف مي‌شود.
بعد از اينکه به حساب کاربري خود در وبسايت وارد مي‌شويد، چندين کوکي براي ذخيره‌ي اطلاعات ورودتان و انتخاب‌هايي که در صفحه‌ي وبسايت صورت داده‌ايد، نصب و تنظيم مي‌شوند. کوکي‌هاي ورودي به مدت ? روز فعال هستند و اطلاعات انتخاب صفحاتي که داشته‌ايد نيز در طول ? سال در دسترس قرار خواهند داشت. اگر گزينه «من را به خاطر بسپار» را انتخاب کنيد، در طول ? هفته، ورود شما بدون نياز به وارد کردن مجدد اطلاعات براي ورود خواهد بود. در صورتي که از حساب کاربري خود خارج بشويد، کوکي‌هاي ورود از بين مي‌روند. اگر مقاله‌اي را ويرايش يا منتشر کنيد، يک کوکي جانبي در مروگرتان ذخيره مي‌شود. اين کوکي حاوي هيچ‌گونه داده‌ي شخصي و خصوصي نيست و خيلي ساده فقط شناسنامه پُستي را که ويرايش کرده‌ايد، نشان مي‌دهد. اين کوکي نيز پس از ? روز منقضي مي‌شود.
وب‌سايت چطور از کوکي‌ها تنها به منظور تجربه بهتر کاربر استفاده مي‌کند و به هيچ‌عنوان مصارف تبليغاتي يا مواردي که کوچکترين مزاحمتي براي کاربر داشته باشد براي اين کوکي‌ها در نظر گرفته نخواهد شد.


تا چه مدت، اطلاعات‌تان را نگهداري مي‌کنيم؟
اگر در وبسايت ما نظر خود را به اشتراک بگذاريد، نظر و داده‌هاي متاي آن به مدت نامحدود نگهداري و ذخيره خواهد شد. در اين صورت امکان پيگيري نظرات به‌صورت خودکار مقدور مي‌شود و نيازي به نگه داشتن نظراتِ در انتظار بررسي نخواهد بود.
کاربراني که در وبسايت ما ثبت‌نام مي‌کنند، اطلاعات کاربري‌شان نيز حفظ و ذخيره مي‌شود. تمام کاربران مي‌توانند اطلاعات خود را مشاهده کنند، آنها را ويرايش کنند يا اطلاعات شخصي خود را هر وقت که مايل باشند، پاک کنند. (فقط امکان تغيير نام کاربري وجود ندارد). مديران وبسايت نيز مي‌توانند اين اطلاعات را رؤيت و ويرايش کنند.


حقوق شما در رابطه با داده‌هاي خود چيست؟
اگر در اين وبسايت، صاحب حساب کاربري باشيد، يا نظري به اشتراک بگذاريد، حق درخواست فايل داده‌هاي شخصي خود -يعني داده‌هايي که ما از شما دريافت و نگهداري کرده‌ايم- را داريد. اين داده‌ها شامل هر چيزي است که در وبسايت بر جاي گذاشته‌ايد. ضمنا حق درخواست براي پاک کردن تمام داده‌هاي شخصي‌تان نيز کاملا محفوظ است. البته اين داده‌ها مواردي را که براي اهداف مديريتي، قانوني و امنيتي در اختيار داريم، شامل نمي‌شود.


بازگشت